Jak najtaniej wysłać paczkę za granicę?


Obecnie przesyłki międzynarodowe najtaniej możesz nadawać w serwisie Furgonetka. Wystarczy tylko wejść w cennik międzynarodowy i zaznaczyć kraj nadania oraz odbioru przesyłki. Następnie poniżej wyświetli się lista kurierów obsługujących zagraniczne paczki wraz z dokładnymi cenami nadań.

Jak najtaniej wysłać paczkę z Polski do Niemiec?

Najtaniej, bo 68,99 zł zapłacimy za 5 kg paczkę do Niemiec w usłudze UPS – 73,99 zł. Za transport paczki do Niemiec z firmą DPD zapłacimy 82,89 zł, a za GLS 84,89 zł. Sami możemy wybrać, którą firmą kurierską przetransportujemy naszą paczkę do Niemiec.

Ile kosztuje wysyłka za granicę InPost?

Ile będzie kosztowało wysłanie paczki za granicę w ramach oferty InPost Cross Border? Koszt doręczenia przesyłki o wadze do 5 kg na adres domowy do jednego z wybranych krajów waha się od 34,63 zł do 70 zł netto.

Jak wysłać paczkę do innego kraju?

Przesyłki kurierskie za granicę Wysłać przesyłkę za granicę możemy na dwa sposoby. Pierwszy, to skorzystanie bezpośrednio z oferty wybranego kuriera. np.: DHL, UPS, GLS, DPD, FedEx, etc. Niestety często firmy kurierskie nie udostępniają tego typu usług dla klientów indywidualnych.

Czy z paczkomatu można wysłać paczkę za granicę?

Od niedawna można skorzystać z rewolucyjnej usługi udostępnianej przez firmę InPost. Chodzi o przesyłki zagraniczne do Paczkomatów zlokalizowanych w różnych miastach w Unii Europejskiej.

Ile kosztuje paczka 1 kg do Niemiec?

Przesyłkę o wadze 1 kg wyślesz już za €19.79, zaś kurierem DPD od €19,99. Kurier z Niemiec do Polski GLS kosztuje €22,79.

Ile kosztuje paczka do niemiec 2 kg?

Kurier z Polski do Niemiec | tanie paczki Polska – Niemcy | paczka 2 kg – najtańszy kurier za 53.5 zł brutto.

Gdzie najtaniej wysłać paczkę?

Najlepiej Paczkomatem! Coraz więcej osób poszukujących niedrogich sposobów wysłania przesyłek decyduje się na korzystanie z Paczkomatów InPost. Ich liczba w Polsce każdego roku się powiększa – są dostępne nie tylko w dużych miastach, ale także w mniejszych miejscowościach i na wsiach.

Jak najtaniej wysłać paczkę do Włoch?

Kurierem InPost paczki do Włoch już od 61,88 zł brutto! DPD Classic – czyli kurierem do Włoch od 82,51zł. Czas dostawy od 3 do 4 dni roboczych.

Jak najtaniej wysłać paczkę do Chin?

Wystarczy skorzystać z firmy, tzw. brokera kurierskiego. To firma, która pośredniczy pomiędzy nadawcą paczki i przewoźnikiem. Dzięki tym firmom możesz wysłać tanio przesyłkę nawet do Chin!

Ile kosztuje wysłanie paczki z Polski do Niemiec?

Jak wysłać paczkę kurierem DHL za granicę?

Nie potrzebujesz umowy, żeby nadać paczkę do rodziny, znajomych lub przesyłkę firmową do innego kraju. Wystarczą 3 kroki: wpisz dane przesyłki na PaczKING.pl, przygotuj i zabezpiecz paczkę, a następnie nadaj ją w DHL POP lub u kuriera.

Jakie kraje obsluguje InPost?

Wielka Brytania to nie jedyny kraj poza Polską, w którym można spotkać Paczkomaty InPostu. Spółka dostarczyła urządzenia także operatorom w takich krajach, jak: Austria, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Estonia, Litwa, Łotwa, Czechy, Słowacja, Słowenia, Islandia, Irlandia, Kolumbia, Brazylia, Australia i Włochy.

Jak wysłać paczkę za granicę przez InPost?

Pobierz aplikację InPost Mobile i korzystaj ze wszystkich możliwości, jakie dają automaty paczkowe w miejscowości Granica. Z aplikacją możesz nadawać przesyłki bez drukowania etykiet, odbierać szybciej dzięki funkcji zdalnego otwierania skrytek, a także zarządzać wszystkimi swoimi przesyłkami.

Ile kosztuje wysłanie paczki z Polski do Niemiec?

Ile kosztuje paczka z Polski do Niemiec DHL?

Koszt wysyłki towarów do Niemiec zależy od wymiarów oraz wagi paczki. Ceny paczek do Niemiec zaczynają się od 160 PLN brutto – jeżeli nadajesz w punkcie DHL bez umowy.

Ile kosztuje paczka do Niemiec DPD?

Wysyłaj paczki do Niemiec bezpiecznie i wygodnie już od 69 zł, korzystając z usług DPD Polska. Nasza oferta jest właśnie dla Ciebie jeśli zależy Ci na szybkim dostarczeniu przesyłki za granicę – w szczególności paczki do Niemiec.

Ile kosztuje wysłanie paczki do Niemiec DHL?

Koszt wysyłki towarów do Niemiec zależy od wymiarów oraz wagi paczki. Ceny paczek do Niemiec zaczynają się od 160 PLN brutto – jeżeli nadajesz w punkcie DHL bez umowy.

Jaki kurier do Niemiec?

Możliwość wysłania paczki do Niemiec jest dostępna dzięki naszej kooperacji z takimi firmami jak DPD, GLS, UPS, InPost Kurier czy FedEx. Przesyłkę do Niemiec kurierem InPost wyślesz już od 48,27zł. Firma ta specjalizuje się w małych paczkach. Jest to firma specjalizująca się w mniejszych przesyłkach do 5kg.

Jak wyslac paczkę z jedzeniem do Niemiec?

Owiń żywność przeznaczoną do wysyłki kurierem folią bąbelkową lub termiczną i umieść ją w pudełku. Upewnij się, że nie ma żadnych wycieków ani możliwości skraplania się pary wodnej, aby uniknąć uszkodzenia innych przesyłek kurierskich wysyłanych z transportem żywności.

Ile kosztuje wysyłka na poczcie?

W zależności od wybranej opcji. Paczka ekonomiczna to wydatek od 13 do 25 zł (im większa i cięższa, tym droższa). Priorytetowa z kolei kosztuje od 14 do 26 złotych.

Czy można wysyłać paczki do Niemiec Poczta Polska?

Poczta Polska działa na całym globie, codziennie dostarczając przesyłki w najdalsze zakątki świata. Paczki, przesyłki kurierskie z Pocztą Polską zawsze dotrą na czas, dokładnie tam, dokąd je zaadresowałeś.

Dobrym miejscem do znalezienia najtańszej przesyłki kurierskiej są platformy brokerów kurierskich. Oferują one usługi kilku firm przewozowych, takich jak np. DHL, InPost, DPD czy Fedex. Ich zaletą jest zgromadzenie usług wielu kurierów w jednym miejscu.

Która firma kurierska jest najtańsza?

Najtańsze oferty to usługi Poczty Polskiej (10,98 zł) oraz InPost (10,98 zł). Jednak dotyczą one nadania paczki w punkcie. Wśród standardowych przesyłek kurierskich najniższą cenę zapewnia Poczta Polska Express (13,49 zł), choć stosunkowo niewiele ustępuje jej DPD (14,90 zł).

Ile kosztuje 1 kg paczki na poczcie?

kategoria S – waga od 0,5 kg – od 3,3 zł kategoria M – waga od 0,5 do 1 kg – od 4 zł kategoria L – waga od 1 do 2 kg – od 6,6 zł

Ile kosztuje wysyłka paczki z Włoch?

Ile kosztuje paczka z Włoch do Polski Najtanszą opcją na wysyłkę paczki z Włoch do Polski jest kurier UPS. Przesyłkę wyślesz już od €28.99. Przesyłkę na trasie Włochy – Polska wyślesz kurierem GLS za €29,59, zaś DPD za €43.59.