Jak kupować taniej w Lidlu?


Przed kasą albo przy kasie skanujemy nasz kod QR, po czym – jeśli mamy jakieś produkty z ceną obniżoną dla posiadaczy Lidl Plus – rabat uwzględniany jest w pełni automatycznie.

Jak korzystac z promocji w Lidlu?

Jak korzystać z kuponów w sklepie Możesz łatwo znaleźć swoje kupony na pasku menu. Kliknij symbol kuponu. Natychmiast zobaczysz, które kupony są dla Ciebie dostępne. Kliknij przycisk „Aktywuj”, a zobaczysz, że kupon jest aktywowany.

Jak aktywowac kupon Lidla?

Gdy jesteś w sklepie, wybierz produkt lub produkty tańsze z aplikacją Lidl Plus, AKTYWUJ kupony które chcesz wykorzystać i zeskanuj aplikację Lidl Plus przy kasie. Realizacja kuponów jest bardzo prosta, ale jeśli miał(a)byś jakiś problem, poproś o pomoc pracownika sklepu.

Czym się różni aplikacja Lidl od Lidl Plus?

Czym różnią się aplikacje? W Lidl Plus znajdziesz superkupony, specjalne oferty i zdrapki, dzięki którym możesz oszczędzać jeszcze więcej! W aplikacji Lidl stworzysz własną listę zakupów, którą możesz udostępnić, zarezerwujesz alkohole z Winnicy Lidla lub kupisz online artykuły nonfood w sklepie online.

Jak zdobyć kupon Lidl Plus?

Skanuj Kartę Lidl Plus podczas zakupów, a gdy wydasz określoną kwotę w ciągu miesiąca, automatycznie otrzymasz kupony rabatowe do wykorzystania w przyszłości. Kupony zostaną przesłane bezpośrednio do sekcji „Kupony” w Twojej aplikacji.

Czy z Aplikacja Lidl jest taniej?

Aplikacja Lidl Plus kusi przede wszystkim niższymi cenami za wybrane produkty, ale warto ją pobrać nawet wtedy, kiedy nie jesteśmy nimi zainteresowani, a po prostu regularnie kupujemy w Lidlu. Powód jest prostu – użytkownicy systemu Lidl Plus mogą znaleźć w aplikacji kompletną historię swoich zakupów.

Czy warto mieć aplikację Lidla?

Jakie są korzyści z używania Lidl Plus? Rejestrujac się w aplikacji Lidl Plus, możesz korzystać z wielu zniżek w postaci kuponów rabatowych oraz ofert przygotowanych specjalnie dla jej użytkonwników. Przy każdych zakupach zeskanuj swoją kartę Lidl Plus, aby zachować paragon w wersji elektronicznej.

Jak zdobyć kartę Lidla?

Jak założyć kartę do Lidla?

Aby się zarejestrować, należy za darmo pobrać aplikację Lidl Plus ze sklepu Google Play / App Store / App Gallery na swój telefon, a następnie przeprowadzić prosty proces rejestracji, przechodząc do menu znajdującego się u dołu ekranu: … Więcej> Moje Konto Lidl> Zaloguj się lub zarejestruj.

Co to znaczy Aktywuj kupon?

Aby skorzystać z kuponu należy kliknąć w niebieski przycisk „Aktywuj”. Kupon będzie aktywny dopiero jak pojawi się słowo w ramce po lewej stronie „Aktywowany”. Jeżeli nie ma przycisku „Aktywuj” to oznacza, że kupon będzie ważny innego dnia. W każdy kupon możesz wejść i zobaczyć w jakich dniach obowiązuje.

Co daje konto w Lidlu?

Aplikacja Lidl Plus to wiele korzyści w jednym miejscu. Klienci przede wszystkim mogą w niej sprawdzić aktualne gazetki oraz uzyskać dostęp do promocyjnych kuponów. Aktualne gazetki pomagają w codziennym oszczędzaniu.

Czy Lidl Plus jest darmowy?

Lidl Plus to darmowa aplikacja zakupowa, dostępna na urządzeniach mobilnych z systemem Android oraz iOS. Lidl Plus pozwala na korzystanie ze specjalnych ofert i promocji, a także na kolekcjonowanie paragonów w wersji elektronicznej.

Jak zainstalować kartę Lidl Plus?

Aplikację Lidl Plus można pobrać za darmo ze sklepów Google Play, App Store oraz App Gallery. Następnie należy zainstalować aplikację oraz zarejestrować się.

Jakie zniżki są w Lidlu na Kartę Dużej Rodziny?

Kiedy są wyprzedaże w Lidlu?

Kiedy są wyprzedaże w Lidlu? W przypadku sklepów stacjonarnych zasada jest prosta – przeceny pojawiają się po ok. tygodniu lub dwóch od wprowadzenia asortymentu z nowej gazetki (wówczas sklep daje rabaty rzędu -30%).

Co to jest zdrapka Plus Lidl?

Firma przygotowała w aplikacji również dodatkowy bonus w postaci zdrapki. Każde zakupy z aplikacją Lidl Plus to dodatkowa wygrana. Wystarczy zdrapać zdrapkę i sprawdzić wygraną. Z aplikacji Lidl Plus każdego dnia korzystają tysiące klientów, czerpiąc dodatkowe korzyści.

Urządzenie jest aktualnie dostępne w sprzedaży w polskim sklepie internetowym Lidl, w cenie 2129 zł!

Czy w Lidlu można podać numer telefonu?

Przy rejestracji aplikacja poprosi Cię o dane: imię, nazwisko, adres e-mail, hasło, datę urodzenia, płeć i opcjonalnie miejsce zamieszkania, numer telefonu. Przy logowaniu wystarczy podać numer telefonu lub e-mail i hasło.

Kiedy są przeceny w Lidlu?

Kiedy są wyprzedaże w Lidlu? W przypadku sklepów stacjonarnych zasada jest prosta – przeceny pojawiają się po ok. tygodniu lub dwóch od wprowadzenia asortymentu z nowej gazetki (wówczas sklep daje rabaty rzędu -30%).

Czy w Lidlu można kupić na raty?

Płatność na raty lub za pobraniem nie jest możliwa. Wyboru metody płatności można dokonać każdorazowo przed złożeniem zamówienia.

Jak korzystac z promocji w Lidlu?

Jak korzystać z kuponów w sklepie Możesz łatwo znaleźć swoje kupony na pasku menu. Kliknij symbol kuponu. Natychmiast zobaczysz, które kupony są dla Ciebie dostępne. Kliknij przycisk „Aktywuj”, a zobaczysz, że kupon jest aktywowany.

Gdzie jest kod produktu Lidl?

Dane produktu oraz instrukcję obsługi znajdziesz w powyższej wyszukiwarce Portalu Obsługi Klienta Lidl, wpisując w wyszukiwarkę nazwę, numer IAN (6 lub 7-cyfrowy kod na tabliczce znamionowej) lub numer artykułu z naszego sklepu internetowego.

Czy aplikacja Lidl jest bezpieczna?

Czy moje dane w aplikacji Lidl Plus są bezpieczne? Lidl przestrzega wszystkich standardów bezpieczeństwa danych. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się tutaj.

Co mi daje karta Lidl Plus?

Karta Lidl Plus pozwala nam na zidenyfikowanie Twojego konta, gdy zeskanujesz przy kasie kod QR. Identyfikacja konta umożliwi Ci skorzystanie z ofert i kuponów, oraz przechowywanie potwierdzeń zakupu w zakładce „E-paragony”. Idenyfikacja konta pozwoli Ci również na skorzystanie z szybkich płatności Lidl Pay.

Jak zeskanować kartę Lidl?

Aby skorzystać ze zniżek w ramach Lidl Plus, wystarczy zeskanować kod w aplikacji podczas kasowania.

Czy Lidl ma karty lojalnościowe?

Firma jednak najwyraźniej zmieniła zdanie, bowiem zdecydowała się na stworzenie własnego programu lojalnościowego o nazwie Lidl Plus. Wystartował on już w Niemczech, Austrii i Danii, a wkrótce pojawi się też w Polsce. Jak ustaliliśmy, w naszym kraju Lidl prowadzi już wewnętrzne testy Lidl Plus.