Ile zarabia się w sklepie Bershka?


Są to zarobki daleko odbiegające od wynagrodzeń osób zatrudnionych w sklepach z branży spożywczej takich jak Biedronka czy Lidl. Na samym czele zestawienia znajduję się Bershka i inne sklepy podlegające spółce Inditex, gdzie pracownicy zarabiają przeciętnie 2 100 PLN netto miesięcznie.

Ile zarabia pracownik w sklepie?

Co drugi pracownik sklepu otrzymuje pensję od 3 990 PLN do 5 950 PLN. 25% najgorzej wynagradzanych pracowników sklepów zarabia poniżej 3 990 PLN brutto.

Ile zarabia kasjer w sklepie odzieżowym?

Miesięczne wynagrodzenie całkowite (mediana*) na tym stanowisku wynosi 3 700 PLN brutto. Co drugi kasjer otrzymuje pensję od 3 340 PLN do 4 240 PLN. 25% najgorzej wynagradzanych kasjerów zarabia poniżej 3 340 PLN brutto.

Jakie są zarobki w Sinsay?

Ile zarabiają w Mc Donald?

Pracownikom McDonalda w Polsce oferuje się 24-29 zł brutto za godzinę przy minimalnej stawce wynoszącej 23,50 zł/brutto. Miesięcznie wychodzi 4274 zł brutto (pensja minimalna to 3600 zł/brutto).

Ile zarabia się w Biedronce na rękę?

W sieci wynagrodzenie na stanowisku sprzedawcy-kasjera wynosi od 3950 do 4590 zł brutto miesięcznie w pierwszym roku pracy. To od 3023 zł do 3459 zł netto.

Ile zarabia się w Żabce?

Ile zarabia Sprzedawca w markecie?

Ile zarabia kasjer w Reserved?

Ile zarabia się w Mohito?

Osoby zatrudnione w sklepach spółki LPP, do której należą takie marki jak Cropp, House, Reserved, Mohito czy Sinsay zarabiają miesięcznie około 1 310 PLN netto – wynika z badania przeprowadzonego przez bankier.pl.

Ile zarabia się w Pepco?

W jakim sklepie najlepiej pracować?

Chociaż, jak pisaliśmy w Bizblog.pl, średnie wynagrodzenie według statystyk GUS-u jest o wiele wyższe, to milion osób w Polsce zarabia pensję minimalną, czyli blisko 1,7 tys. złotych na rękę. W takim przypadku warto zwrócić uwagę na zarobki kasjera w sklepach takich sieci jak Biedronka, Lidl, Tesco czy Carrefour.

Jakie są zarobki w sklepie na kasie?

Ile zarabia się na kasie w Lidlu?

Pracownik na kasie w Lidlu, mając rok stażu, może dostawać miesięcznie od 4400 do 5350 zł brutto. Po dwóch latach natomiast zatrudniony będzie otrzymywać pensję między 4600 a 5600 zł brutto miesięcznie.

Ile zarabia się na kasie w Żabce?

Ile płacą w Biedronce na kasie?

Ile zarabia się w Media Expert?

Media Expert O firmie 4 500–7 500 zł brutto / mies.

Ile zarabia się w Burger King?

Ile zarabia ksiądz?

Pieniądze, które księża otrzymują za swoją posługę, to od 2 do 3,5 tys. zł brutto miesięczne – informuje „Fakt”, powołując się na rozmowę proboszcza w „Tygodniku Powszechnym”. To jednak tylko część tego, co może otrzymać kapłan, bo ma on wiele możliwości dorobienia.

Ile zarabia się na stacji paliw Orlen?

Średnie miesięczne wynagrodzenie na stanowisku Sprzedawca/kasjer (m/k) w firmie PKN ORLEN – Polska wynosi około 3 266zł (32% powyżej średniej krajowej). Wynagrodzenia oparte na próbie 5 pracowników, użytkowników, a także na podstawie dawnych i obecnych ofert pracy na stronie Indeed, w przeciągu ostatnich 36 miesięcy.

Ile zarabia dyrektor w szkole?

Wynagrodzenie dyrektorów szkół zależy od wielu czynników. Średnie wynagrodzenie dla osób na tym stanowisku wynosi około 5 000 zł netto miesięcznie.

Ile można zarobić w Glovo przez miesiąc?

Nasi kurierzy zarabiają w Glovo średnio 600 zł tygodniowo (i to netto). To całkiem spoko suma, ale poczekajcie, aż dowiecie się, ile zarabiają najlepsi kurierzy Glovo. Osoby, które pracują dla Glovo, zarabiają miesięcznie nawet 10,5 tysiąca złotych! To prawdziwi rekordziści City Drive.

Ile zarabia Nieletni w KFC?

Możesz wybrać zarówno pracę na kasie np. w McDonald’s czy KFC, jak również pracę kelnera w klasycznej restauracji. Ogromnym plusem tej drugiej opcji są napiwki od klientów. Zarobki: ok. 15 zł brutto za godzinę + ewentualne napiwki.

Ile zarabia się na śmieciarce?

Miesięczne wynagrodzenie całkowite (mediana*) na tym stanowisku wynosi 4 130 PLN brutto. Co drugi Ładowacz (ręczny) otrzymuje pensję od 3 590 PLN do 4 680 PLN.

Ile zarabia się w Empiku?

W większości młoda załoga. Niewysokie zarobki, według nieoficjalnych źródeł – rzędu 1 400 zł na rękę. W salonach sieci Empik pracuje 2 tys. osób.

Ile zarabia kasjer w Lidlu na reke?

Kategorie Si