Ile zarabia się w Reserved?


Ile pieniędzy mogę zarobić jako Reserved sprzedawca miesięcznie w Polsce? W każdym razie możesz spodziewać się zarobków około 3529 zł miesięcznie. Ile pieniędzy mogę zarobić jako Reserved sprzedawca na godzinę w Polsce? Ci specjaliści w Polsce zarabiają średnio około 22,06 zł na godzinę.

Kiedy wypłata w Reserved?

Standardowo zwrot środków następuje w ciągu 14 dni od momentu otrzymania przesyłki przez magazyn sklepu internetowego. Przy zwrocie w salonie transakcja uznania realizowana jest na kartę płatniczą, która zostanie przyłożona do terminala płatniczego.

Ile zarabia Sprzedawca na rękę?

Ile zarabia kasjer w Żabce? Średnie miesięczne wynagrodzenie na stanowisku sprzedawca-kasjer wynosi około 3050 zł „na rękę”. W Internecie nie brakuje ofert pracy w większych miastach, gdzie osoby zatrudnione na umowę o pracę zarobią 4300 zł brutto, czyli 3214 zł netto.

Ile zarabia kasjer w Reserved?

Ile zarabia się w sklepie Sinsay?

Osoby zatrudnione w sklepach spółki LPP, do której należą takie marki jak Cropp, House, Reserved, Mohito czy Sinsay zarabiają miesięcznie około 1 310 PLN netto – wynika z badania przeprowadzonego przez bankier.pl.

Ile znizki mają pracownicy Reserved?

w firmach odzieżowych czy kosmetycznych to dla wielu osób bardzo atrakcyjny dodatek do pensji. Tak jest np. w sieciach sklepów giełdowej grupy LPP (Reserved, House, Cropp), której pracownicy mają 40-proc. zniżkę od ceny na metce.

Ile zarabia zastepca kierownika w Reserved?

Co drugi zastępca kierownika sklepu otrzymuje pensję od 4 180 PLN do 5 670 PLN. 25% najgorzej wynagradzanych zastępców kierowników sklepów zarabia poniżej 4 180 PLN brutto.

Ile zarabia się w Pepco?

Ile się zarabia w Biedronce na cały etat?

Jaki sprzedawca zarabia najwięcej?

Ranking HandelExtra: najwyższe zarobki są w Lidlu, najniższe w Biedronce. Nawet 4600 zł brutto można zarobić w sieci Lidl na stanowisku kasjer-sprzedawca. Nieco niższa płaca jest w sieci Kaufland, a najmniej można zarobić w Biedronce – wynika z rankingu płac HandelExtra.pl. W połowie stycznia br.

Ile zarabia pracownik w Rossmanie?

Ile zarabia kasjer w sklepie odzieżowym?

Miesięczne wynagrodzenie całkowite (mediana*) na tym stanowisku wynosi 3 700 PLN brutto. Co drugi kasjer otrzymuje pensję od 3 340 PLN do 4 240 PLN. 25% najgorzej wynagradzanych kasjerów zarabia poniżej 3 340 PLN brutto.

Ile zarabia się w Action?

Ile zarabia się w KIK?

Ile zarabia kasjer w sklepie odzieżowym?

Miesięczne wynagrodzenie całkowite (mediana*) na tym stanowisku wynosi 3 700 PLN brutto. Co drugi kasjer otrzymuje pensję od 3 340 PLN do 4 240 PLN. 25% najgorzej wynagradzanych kasjerów zarabia poniżej 3 340 PLN brutto.

Ile zarabia sprzedawca ubrań?

Średnie zarobki sprzedawcy w sklepie z ubraniami to około 3 500 złotych brutto – mowa tutaj o pracy w sieciówce.

Ile zarabia doradca klienta w sklepie odzieżowym?

5 000–8 000 zł brutto / mies.

Ile zarabia się jako kasjer w Zabce?

Ile zarabia Sprzedawca/kasjer (m/k) w firmie Żabka (lokalizacja: Polska)? Średnie miesięczne wynagrodzenie na stanowisku Sprzedawca/kasjer (m/k) w firmie Żabka – Polska wynosi około 3 097zł (25% powyżej średniej krajowej).

Ile zarabia kasjer w Zabce na godzinę?

W jakim sklepie najlepiej pracować?

Chociaż, jak pisaliśmy w Bizblog.pl, średnie wynagrodzenie według statystyk GUS-u jest o wiele wyższe, to milion osób w Polsce zarabia pensję minimalną, czyli blisko 1,7 tys. złotych na rękę. W takim przypadku warto zwrócić uwagę na zarobki kasjera w sklepach takich sieci jak Biedronka, Lidl, Tesco czy Carrefour.

Kto jest właścicielem Sinsay?

Głównymi akcjonariuszami firmy są pośrednio Marek Piechocki i Jerzy Lubianiec. LPP to właściciel marek Reserved, House, Cropp, Mohito i Sinsay.

Jakie są zarobki w CCC?

Czy pracownicy Zara mają znizki?

Zniżka pracownicza Nasi pracownicy korzystają z 25% zniżki na artykuły wszystkich marek Grupy Inditex zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online na naszych stronach.

Ile wynosi znizka pracowniczą w hm?

Czy Sinsay to polski sklep?

LPP, polski producent odzieży zarządza pięcioma rozpoznawalnymi markami: Reserved, Cropp, House, MOHITO i Sinsay.

Ile zarabia kierownik sklepu zara?

A kierownik sklepu może liczyć na wynagrodzenie 3000 złotych na rękę.

Kategorie Si