Ile zarabia się w Kauflandzie?


Po corocznych podwyżkach, które miały miejsce w marcu tego roku, zatrudnieni na stanowisku kasjer-sprzedawca mogą liczyć na wynagrodzenie w wysokości do 4100 zł brutto miesięcznie, a lider zespołu – na pensję w wysokości do 5 650 zł brutto miesięcznie – mówi Małgorzata Ławnik, dyrektor Pionu Personalnego Kaufland Polska.

Ile zarabia się na kasie w Lidlu?

Pracownik na kasie w Lidlu, mając rok stażu, może dostawać miesięcznie od 4400 do 5350 zł brutto. Po dwóch latach natomiast zatrudniony będzie otrzymywać pensję między 4600 a 5600 zł brutto miesięcznie.

Ile zarabia się w Lidlu?

Jakie są zarobki w sklepie na kasie?

Ile zarabia kasjerka w supermarkecie?

Ile się zarabia w Biedronce?

Ile zarabia się na kasie w Żabce?

Ile zarabiają w Mc Donald?

Pracownikom McDonalda w Polsce oferuje się 24-29 zł brutto za godzinę przy minimalnej stawce wynoszącej 23,50 zł/brutto. Miesięcznie wychodzi 4274 zł brutto (pensja minimalna to 3600 zł/brutto).

Ile zarabia się w Rossmanie?

Jakie są zarobki w Dino?

Ile wynoszą średnie zarobki we wspomnianych sieciach? Średnia płaca w Dino w ub. r. to 3900 zł brutto. Dla porównania sieć Biedronka płaciła 4600 tys.

Ile się zarabia w policji?

Kursant w wieku powyżej 26 roku życia otrzyma przeciętnie 3.582 zł. Po zakończeniu szkolenia kursant zostaje mianowany policjantem w 2. grupie zaszeregowania, a jego zarobki rosną średnio o 934 zł do kwoty 4.473 zł. Wraz z nabywanym doświadczeniem i pokonywaniem kolejnych szczebli zawodowych rośnie także uposażenie.

Ile zarabia się na nockach w Biedronce?

Ile zarabia kasjerka w Aldi?

Na stanowisku sprzedawcy Aldi płaci na start od 3710 do 4210 zł brutto. Po dwóch latach wynagrodzenie wzrasta do 4010 – 4610 zł brutto za miesiąc. Zastępca kierownika sklepu na początku zarabia 4610 -5210 zł miesięcznie. Po trzech latach wynagrodzenie będzie wynosić 5560 – 6160 zł miesięcznie.

Ile zarabia kasjer w Żabce miesięcznie?

Ile zarabia Sprzedawca/kasjer (m/k) w firmie Żabka (lokalizacja: Polska)? Średnie miesięczne wynagrodzenie na stanowisku Sprzedawca/kasjer (m/k) w firmie Żabka – Polska wynosi około 3 097zł (25% powyżej średniej krajowej).

Ile zarabia kasjer w Rossmannie?

Czy w Lidlu pracuje się na nocki?

Sieć sklepów Lidl zatrudnia w Polsce około 13 tysięcy pracowników na stanowiskach sprzedawców, dyspozytorów nocnych i kierowników. Stawki oferowane w Lidlu są jednymi z największych w branży spożywczej. Sieć oferuje także bogate pakiety socjalne.

Ile zarabia kasjer w Aldi?

Na stanowisku sprzedawcy Aldi płaci na start od 3710 do 4210 zł brutto. Po dwóch latach wynagrodzenie wzrasta do 4010 – 4610 zł brutto za miesiąc.

Ile zarabia kasjer w Żabce miesięcznie?

Ile zarabia Sprzedawca/kasjer (m/k) w firmie Żabka (lokalizacja: Polska)? Średnie miesięczne wynagrodzenie na stanowisku Sprzedawca/kasjer (m/k) w firmie Żabka – Polska wynosi około 3 097zł (25% powyżej średniej krajowej).

Ile zarabia ksiądz?

Pieniądze, które księża otrzymują za swoją posługę, to od 2 do 3,5 tys. zł brutto miesięczne – informuje „Fakt”, powołując się na rozmowę proboszcza w „Tygodniku Powszechnym”. To jednak tylko część tego, co może otrzymać kapłan, bo ma on wiele możliwości dorobienia.

Ile zarabia dyrektor w szkole?

Wynagrodzenie dyrektorów szkół zależy od wielu czynników. Średnie wynagrodzenie dla osób na tym stanowisku wynosi około 5 000 zł netto miesięcznie.

Ile zarabia się w KFC?

Średnie wynagrodzenie w firmie KFC waha się (w przybliżeniu) od 2 255zł miesięcznie na stanowisku Specjalista ds. obsługi klienta (m/k) do 3 010zł miesięcznie na stanowisku Sprzedawca/kasjer (m/k).

Ile zarabia się w mcdonalds w Szwajcarii?

że Szwajcaria jest 1 z krajów. gdzie wynagrodzenia są najwyższe. pracownik tej restauracji. może liczyć na miesięczne zarobki rzędu 3.700 franków.

Ile zarabia Nieletni w KFC?

Możesz wybrać zarówno pracę na kasie np. w McDonald’s czy KFC, jak również pracę kelnera w klasycznej restauracji. Ogromnym plusem tej drugiej opcji są napiwki od klientów. Zarobki: ok. 15 zł brutto za godzinę + ewentualne napiwki.

Ile zarabia się w Media Expert?

Media Expert O firmie 4 500–7 500 zł brutto / mies.

Ile zarabia osoba która pracuje w zoo?

Ile zarabia się w Burger King?

Kategorie Si