Ile kosztuje wysłanie paczki 1 kg?


Cena przesyłki do krajów Unii Europejskiej zależy od odległości, czyli im bliżej, tym taniej. Dla przykładu za paczkę za granicę do Niemiec zapłacisz niecałe 90 złotych w usłudze DPD, wybierając UPS zapłacisz około 115 złotych, a w GLS musisz liczyć się z kosztem około 150 złotych.

Ile kosztuje nadanie paczki za granicą?

Cena przesyłki do krajów Unii Europejskiej zależy od odległości, czyli im bliżej, tym taniej. Dla przykładu za paczkę za granicę do Niemiec zapłacisz niecałe 90 złotych w usłudze DPD, wybierając UPS zapłacisz około 115 złotych, a w GLS musisz liczyć się z kosztem około 150 złotych.

Ile kosztuje wysłanie paczki 10 kg kurierem?

Poczta Polska – cennik krajowy Przesyłka do 10 kg w usłudze Paczka pocztowa o wartości 300 zł kosztuje 32,00 zł. Poczta Polska – Pocztex do 30 kg kosztuje 41,00 zł z ubezpieczeniem.

Ile kosztuje wysłanie paczki do Polski?

Ile kosztuje paczka pocztowa? W zależności od wybranej opcji. Paczka ekonomiczna to wydatek od 13 do 25 zł (im większa i cięższa, tym droższa). Priorytetowa z kolei kosztuje od 14 do 26 złotych.

Jak najlepiej wysłać paczkę za granicę?

Wśród kurierów obsługujących nadania zagraniczne są firmy DPD, FedEx, GLS i UPS, ale każdy z tych kurierów ma inny cennik nadań, który dodatkowo różni się w zależności cech przesyłek. Wybór najtańszej oferty wymaga porównania cenników. Obecnie przesyłki międzynarodowe najtaniej możesz nadawać w serwisie Furgonetka.

Czym wyslac najtaniej paczke?

Najlepiej Paczkomatem! Coraz więcej osób poszukujących niedrogich sposobów wysłania przesyłek decyduje się na korzystanie z Paczkomatów InPost. Ich liczba w Polsce każdego roku się powiększa – są dostępne nie tylko w dużych miastach, ale także w mniejszych miejscowościach i na wsiach.

Ile kg może mieć paczka?

Ile może maksymalnie ważyć przesyłka standardowa? Każda firma kurierska posiada indywidualne wytyczne dotyczące wymiarów przesyłki standardowej, której waga nie powinna wynosić więcej niż 30-35 kg. Jednak w tym pojęciu bardzo ważny jest również jej kształt.

Który kurier jest najtańszy?

Z doświadczenia wiemy, że na kierunku krajowym najtańszą opcją wysyłki jest kurier DPD, a na kierunkach międzynarodowych eksportowych DPD lub DHL, a importowych: DPD i UPS. Najtańszy kurier pojawi się jako pierwszy w wynikach wyszukiwania.

Ile kosztuje wysyłka InPost?

Koszt wysyłki Paczkomatem jest uzależniony od gabarytu. Za nadanie przesyłki o gabarycie A zapłacisz 13,28 zł. Gabaryt B kosztuje 14,29 zł. Opłata za przesyłkę o gabarycie C wynosi 15,99 zł.

Jaka to paczka XXL?

Maksymalne wymiary paczki XXL 140x80x80 cm.

Jak wysłać paczkę DHL za granicę?

Nie potrzebujesz umowy, żeby nadać paczkę do rodziny, znajomych lub przesyłkę firmową do innego kraju. Wystarczą 3 kroki: wpisz dane przesyłki na PaczKING.pl, przygotuj i zabezpiecz paczkę, a następnie nadaj ją w DHL POP lub u kuriera.

Czy InPost wysyła paczki za granicę?

Pomimo tego, że na chwilę obecną nie oferujemy wysyłek z Polski do innego kraju, to z naszych urządzeń mogą korzystać mieszkańcy wielu państw w różnych częściach świata. Całkiem niedawno ogłosiliśmy, że nasze Paczkomaty znajdują się już przy sklepach LIDL w Londynie, Birmingham i Manchesterze.

Jak wysłać paczkę DHL za granicę?

Nie potrzebujesz umowy, żeby nadać paczkę do rodziny, znajomych lub przesyłkę firmową do innego kraju. Wystarczą 3 kroki: wpisz dane przesyłki na PaczKING.pl, przygotuj i zabezpiecz paczkę, a następnie nadaj ją w DHL POP lub u kuriera.

Czy nadanie paczki kosztuje?

Jak sprawdzić ile będzie kosztować przesyłka?

Wystarczy, że w Kalkulatorze określisz rodzaj przesyłki (krajowa czy międzynarodowa) oraz podasz jej wagę i wymiar po zapakowaniu (długość, szerokość, wysokość w centymetrach), a na dole strony automatycznie pojawią się ceny za transport. Bez tych danych wycena nie jest możliwa. Nie obawiaj się ukrytych kosztów.

Czy paczki za granicę są prześwietlane?

Po prostu przewoźnik ma prawo odmówić przyjęcia przesyłki zawierającej przedmioty zabronione, a jeżeli przesyłkę już odebrał, ma pełne prawo w takiej sytuacji odstąpić od realizacji usługi. Pamiętajmy, że każda przesyłka w obrocie międzynarodowym jest prześwietlana.

Czego nie można wyslac w paczce za granicę?

Jak zaznacza w komunikacie narodowy operator pocztowy, w paczkach zagranicznych baterii wysyłać nie wolno, ponieważ jednorazowe wyciekają, a akumulatory litowo-jonowe wybuchają. Zakazane jest wysyłanie narkotyków, substancji psychotropowych oraz odurzających, za wyjątkiem popularnych używek typu kawa i alkohol.

Która firma kurierską jest najlepsza?

W kategorii „obsługa i komfort” liderem okazał się UPS, zaś nieznacznie po nim GLS i Pocztex. W kategorii „jakość” tryumfował ponownie UPS a tuż za jego plecami uplasowały się DHL i InPost. Perfekcyjny wynik w kategorii „czas realizacji” osiągnęły DHL i DPD, zaś na trzecim miejscu podium uplasował się UPS.

Ile kosztuje wysyłka na palecie?

Ile kosztuje wysłanie paczki 30kg?

W przypadku Kuriera Standard InPost wysyłka paczki do 30 kg to koszt ok. 36 zł. Przekraczając tę wartość, klient musi liczyć się z koniecznością uiszczenia opłaty w wysokości ok. 55 zł (31-40 kg) lub ok.

Jak zapakować paczkę do DPD?

Paczka standardowa DPD musi być zapakowana w karton lub w specjalne firmowe foliopaki. Samo opakowanie musi być dostosowane do wielkości i ciężaru ładunku oraz jego specyfiki. Chodzi przede wszystkim o to, by paczka miała regularny kształt. Kurier DPD przywiezie przesyłkę o maksymalnej wadze do 50 kilogramów.

Ile kg można wyslac Paczkomatem?

Zanim więc przystąpimy do działania, sprawdźmy rozmiary paczek paczkomatowych: gabaryt A – maksymalne wymiary 8 X 38 X 64 cm, maksymalna waga: 25 kg, gabaryt B – maksymalne wymiary 19 X 38 X 64 cm, maksymalna waga: 25 kg, gabaryt C – maksymalne wymiary 41 X 38 X 64 cm, maksymalna waga: 25 kg.

Ile kg można do paczkomatu?

Paczka paczkomatowa Gabaryt A – maksymalne wymiary 8 × 38 × 64 cm, maksymalna waga: 25 kg. Gabaryt B – maksymalne wymiary 19 × 38 × 64 cm, maksymalna waga: 25 kg. Gabaryt C – maksymalne wymiary 41 × 38 × 64 cm, maksymalna waga: 25 kg.

Jaka max waga paczki DPD?

Co lepsze pocztą czy kurier?

Firmy kurierskie posiadają szereg zalet i są szczególnie godne polecenia w przypadku wysyłki większych przedmiotów, a także ich zdecydowanie większej ilości. Z Drugiej strony poczta również skutecznie dostarcza przesyłki i dzielnie dotrzymuje kroku rosnącej konkurencji.

Co lepsze kurier czy paczkomat?

W ostatnim czasie sporo mówi się o ekologii. Okazuje się, że paczkomaty wygrywają z kurierem pod tym względem. O ile kurier musi w ciągu dnia dojechać do rożnych miejsc, co siłą rzeczy wiąże się z emisją spalin, o tyle przewiezienie paczek do paczkomatów to kwestia dojechania tylko do kilkunastu wybranych punktów.

Kategorie Kg