Gdzie są Kerfusie w Warszawie?


Od końca września dwa Kerfusie sprzedające napoje Pepsi oraz chipsy Lay’s można spotkać w sklepach Carrefour zlokalizowanych w centrach handlowych Westfield Arkadia oraz Galeria Wileńska w Warszawie.

W jakich miejscach jest Kerfuś?

W którym Carrefourze w Warszawie jest Kerfuś?

W ostatnich dniach takim fenomenem stał się Kerfuś – robot o osobowości kota, jeżdżący po dwóch warszawskich supermarketach Carrefour: w Arkadii i Galerii Wileńska.

Czy w Warszawie jest Kerfuś?

Kerfuś pojawił się w sklepach Carrefour po raz pierwszy w Warszawie pod koniec września br. Ten samojezdny robot promował promuje produkty z portfolio koncernu PepsiCo i Lay’s.

Gdzie można spotkac Kerfusia?

Kerfuś to samojezdny robot, którego można spotkać w dwóch warszawskich sklepach sieci Carrefour. Sprzedaje napoje PepsiCo oraz chipsy Lay’s.

Czy w Carrefour jest Kerfuś?

W Carrefour rusza właśnie nowy program lojalnościowy związany z Kerfusiem — gwiazdą internetu. Akcja skierowana jest do najmłodszych, ale też do młodzieży, dla której Kerfuś stał się elementem popkultury. Co ważne, klienci zyskują możliwość nabycia kerfusiowych pluszaków za połowę ceny, już przy pierwszych zakupach.

W jakiej galerii jest Kerfuś?

Kerfuś to robot jeżdżący po dwóch warszawskich supermarketach Carrefour: w Arkadii i Galerii Wileńska. Do Carrefoura trafił pod koniec września jako element wspólnej kampanii reklamowej z koncernem PepsiCo. Po bokach Kerfusia są półki z chipsami Lay’s i puszkami gazowanych napojów. Kerfuś zawiesił się od głaskania.

Co się stało z Kerfusiem?

W jednym sklepie sieci Carrefour w Poznaniu doszło do incydentu z robotem — maskotką „Kerfuś”. Pewien 28-latek postanowił dokonać aktu seksualnego na tymże robocie na tyłach sklepu. Na miejscu interweniowała Policja ustalająca szczegóły tego zajścia. Za uszkodzenie mienia grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Ile kosztuje Kerfuś?

80 tys. zł, do czego trzeba jeszcze doliczyć opłaty za energię i ewentualną konserwację. Sprzęt zapewnia jednak wiele oszczędności, a potencjał w jego wykorzystaniu zaczyna być stopniowo dostrzegalny. Roboty zastępują już część kelnerów w restauracjach Pizza Hut oraz KFC.

Kiedy można spotkać Kerfusia?

Podobnie jak w Łodzi, spotkania odbędą się od środy do piątku od godz. 16:00, a w sobotę od godz. 12:00. O kolejnych przystankach swojego tournée Kerfuś będzie informował na bieżąco za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz komunikatów prasowych.

Czy Kerfuś zniknie?

To kolejny fakenews, według którego Kerfuś z powodu niezdrowego pociągu fizycznego, który wywołuje u części klientów, miał zostać wycofany z alejek sklepowych. Okazuje się jednak, że nic takiego nie będzie miało miejsca.

Co znaczy Kerfuś?

Kerfuś, czyli samojezdny robot, w sklepach Carrefour pojawił się pod koniec września i wzbudził duże zainteresowanie. W mediach tradycyjnych na temat robota pojawiło się 228 publikacji.

Czy w Bolesławcu jest Kerfuś?

Polacy pokochali Kerfusia – samojezdnego robota, który w kilka tygodni podbił polskie media społecznościowe. Jeszcze w tym roku Kerfuś pojawi się m.in. we Wrocławiu, Poznaniu, Toruniu, Tarnowie, Bolesławcu czy Inowrocławiu.

Skąd pochodzi Kerfuś?

Carrefour (wym. francuska /kaʁfuʁ/, wym. polska /karˈfur/) – francuska spółka akcyjna, posiadająca sieć hipermarketów i supermarketów, powstała we Francji w 1960 roku. Pierwszy supermarket należący do rodzin Marcela Fourniera i Louisa Defforeya otwarto w Annecy we Francji w 1960 roku.

Ile kosztuje pluszak Kerfuś?

Kerfusiowa MasKotka czyli KotoParówa, zabawka znana z TikToka kosztuje 19,99 zł w standardowym rozmiarze i 39,99 zł w rozmiarze XXL.

Ile kosztuje Kerfuś w Polsce?

Ile kosztuje Kerfuś? Jeśli z jakiegoś powodu chcielibyście kupić odpowiednik Kerfusia na własność – jeden z polskich dystrybutorów oferuje maszynę w cenie 77 tys. zł lub 15,9 tys. dolarów.

Czy w Krakowie można spotkać Kerfusia?

Spotkania Kerfusia z fanami rozpoczną się od sklepów Carrefour w Łodzi, Warszawie i Krakowie.

Czy Kerfuś zniknie?

To kolejny fakenews, według którego Kerfuś z powodu niezdrowego pociągu fizycznego, który wywołuje u części klientów, miał zostać wycofany z alejek sklepowych. Okazuje się jednak, że nic takiego nie będzie miało miejsca.

W którym Carrefourze jest Kerfuś w Krakowie?

Fani Kerfusia, którzy chcieliby zrobić sobie zdjęcie z robotem albo zapozować wspólnie na ściance promocyjnej, będą mieli na to okazję podczas specjalnego eventu, który odbędzie już w najbliższą sobotę w hipermarkecie Carrefour przy ul. Zakopiańskiej 62.

Czy w Krakowie jest Kerfuś?

Kerfuś, samojezdny eRobot ponownie spotka się z fanami w hipermarkecie Carrefour. Kraków to kolejne miasto na trasie ogólnopolskiego tournee Kerfusia, który wcześniej odwiedził między innymi Gdańsk, Warszawę czy Wrocław.

Co to jest robot Carrefour?

Kerfuś jest nowoczesnym samojezdnym eRobotem z przyszłości, który pojawił się w sklepach Carrefour w Warszawie pod koniec września. Od razu wzbudził ogromne zainteresowanie klientów, którzy chcieli wejść z nim w interakcję. Z robotem można rozmawiać, dotykać go czy głaskać.

Czy Kerfuś jest w Łodzi?

Kolumny w Łodzi. Słynny Kerfuś, czyli samojezdny eRobot dotarł również do Łodzi! Bohatera memów można spotkać przy ul. Kolumny w Łodzi.

Czy Kerfuś jest z Polski?

Kerfuś – najsłynniejszy polski robot zawitał do Wrocławia. Słynne „Nie dotykaj moich uszu, miał” można usłyszeć we wtorek w jednym z wrocławskich Carrefourów.

Czy w Galerii Echo jest Kerfuś?

Czy Kerfuś jest w Zielonej Górze?

Kerfuś w Zielonej Górze Robota od czwartku można spotkać w zielonogórskim hipermarkecie Carrefour.

Czy Kerfuś jest w Bydgoszczy?

Pierwszy w Kujawsko-Pomorskiem. Kolejny market wyrósł nieopodal Auchan, Leroy Merlin, Decathlonu i Agaty Meble przy ul. Rejewskiego w Bydgoszczy. Oficjalnie otwarty został w Black Friday.

Kategorie Co