Gdzie najtaniej wysłać paczkę do Chin?


Korzystając z oferty epaka.pl możesz nadać paczkę do Chin już od jedyne 170 złotych w najtańszej opcji. Z naszych usług może skorzystać dosłownie każdy.

Jak najtaniej wysłać paczkę do Chin?

Wystarczy skorzystać z firmy, tzw. brokera kurierskiego. To firma, która pośredniczy pomiędzy nadawcą paczki i przewoźnikiem. Dzięki tym firmom możesz wysłać tanio przesyłkę nawet do Chin!

Ile kosztuje odesłanie towaru do Chin?

Wysyłka do Chin najtaniej z Pocztą Polską wynosi 50,30 zł plus koperta 3,90 . Kiedy sprzedający ma obowiązek zwrócenia kosztów za przesyłkę.

Jaki kurier z Chin?

Paczki z Chin do Polski Importowe usługi drogowe realizowane są przez firmy kurierskie UPS, DPD, DHL, GLS, FedEx, TNT z terenu Europy. Standardowy czas dostawy to od 2 do 6 dni. Porównujemy też ceny usług lotniczych DHL, UPS, OCS, TNT i FedEx z Chin.

Jak wysłać paczkę do Chin InPost?

Aby zamawiać do Paczkomatów InPost należy w górnej części strony głównej wybrać dostawę do Polski, zaznaczyć polską wersję językową, a także uzupełnić dane adresowe z poziomu swojego konta. Opcja Paczkomaty InPost jest dostępna w ramach AliExpress Standard Shipping przy zakupach o wartości powyżej $5.

Jak odesłać paczkę z Allegro do Chin?

Złóż pisemną reklamacji z rękojmi, wyślij ją mailem sprzedawcy i odeślij towar na adres do reklamacji podany w zakładce Reklamacja. Jeżeli reklamacja jest zasadna, sprzedawca musi towar wymienić, naprawić lub oddać Ci wszystkie koszty, także koszt odesłania.

Jak dokonać zwrotu do Chin?

Aby dokonać zwrotu towaru z Aliexpress, warto najpierw skontaktować się ze sprzedawcą oraz dowiedzieć się, jakie istnieją możliwe rozwiązania sytuacji. Jeśli jednak nie chcemy tego robić lub przedstawione przez sprzedawcę rozwiązania nas nie satysfakcjonują, należy utworzyć spór związany ze zwrotem towaru.

Jak odesłać paczkę do Chin AliExpress?

Wchodzimy na naszym koncie w zakładkę “moje zamówienia”, odnajdujemy właściwe zamówienie i wybieramy opcję „otwórz spór”. Musimy zaznaczyć czy żądamy zwrotu pieniędzy czy chcemy zwrócić towar. Należy wypełnić formularz, w którym ponownie wybieramy opcję czego oczekujemy oraz zaznaczamy, że nie otrzymaliśmy paczki.

Jak zrobić zwrot paczki do Chin?

Klient ma prawo oddać produkt, jednak żaden przepis nie zabrania, by miejscem zwrotu produkty były Chiny, czyli kraj z którego produkt pochodzi. Po tym kiedy dostajemy informację od klienta o odstąpieniu od umowy informujemy go o zasadach. Zasadą jest, że wysyła produkt do Chin, czyli do sprzedawcy.

Jakie cło za przesyłkę z Chin?

Wysokość cła może zmieniać się w zależności od rodzaju zamawianego towaru. Dla Chin wartość cła waha się w granicach od 0 proc. do 50 proc. ceny wyjściowej produktu.

Ile kosztuje odprawa celna z Chin?

obsługa zapłaty długu celnego – 2% od wartości długu celnego, min 50 PLN. cesja do innej agencji celnej – 130 PLN + VAT. odprawa celna tranzytowa – 68 PLN + VAT.

Ile kosztuje transport 1 palety z Chin?

Przykładowo, koszt za przewóz ładunku na plastikowych paletach w 40′ kontenerze to ok. 500 euro.

Jak najtaniej wysłać paczkę za granicę?

Obecnie przesyłki międzynarodowe najtaniej możesz nadawać w serwisie Furgonetka. Wystarczy tylko wejść w cennik międzynarodowy i zaznaczyć kraj nadania oraz odbioru przesyłki. Następnie poniżej wyświetli się lista kurierów obsługujących zagraniczne paczki wraz z dokładnymi cenami nadań.

Ile kosztuje InPost za granicę?

Ile będzie kosztowało wysłanie paczki za granicę w ramach oferty InPost Cross Border? Koszt doręczenia przesyłki o wadze do 5 kg na adres domowy do jednego z wybranych krajów waha się od 34,63 zł do 70 zł netto.

Czy InPost wysyła paczki za granicę?

Usługa InPost Cross Border nie jest już dostępna. Sprawdź aktualną ofertę dla osób indywidualnych i dla firm.

Jak zaadresować list do Chin?

Gdy wysyła się list z innego kraju do Chin bardzo ważnym jest by wskazać w adresie czy ma być dostarczony do Chin, Hongkongu czy Makao, więc przed kodem pocztowym nalezy wpisać odpowiednią nazwę państwa, czyli ChRL, Hongkong lub Makao. Jeśli list jest adresowany do Hongkongu wystarczy napisać adres po angielsku.

Gdzie jest paczka z Chin?

emonitoring.poczta-polska.pl – tu możemy śledzić jedynie przesyłki rejestrowane. track-chinapost.com – serwis w języku angielskim, obsługuje China Post Register Mail, EMS oraz ePacket. carrierlist.17track.net/pl – serwis ma wiele wersji językowych, w tym również język polski. Obsługuje długą listę przewoźników.

Ile idzie przesyłka z Guangzhou do Polski?

Od 7 do 30 dni ROBOCZYCH.

Jak najtaniej wysłać paczkę do Chin?

Wystarczy skorzystać z firmy, tzw. brokera kurierskiego. To firma, która pośredniczy pomiędzy nadawcą paczki i przewoźnikiem. Dzięki tym firmom możesz wysłać tanio przesyłkę nawet do Chin!

Czy w sklepie chinskim można zwrocic towar?

Dwa lata od daty zakupu, a nie 3 bądź 6 miesięcy – tyle czasu konsument ma prawo reklamować u sprzedawcy wadliwy towar. I to niezależnie od faktu, czy został on kupiony w polskim czy chińskim sklepie, działającym w naszym kraju.

Jak zrobić zwrot na Aliexpress?

Skontaktuj się ze sprzedawcą2. Złóż wniosek o zwrot pieniędzy3. Odzyskaj pieniądze w 15 dniPrzejdź do historii zamówień i wybierz produkt. Omów problem ze sprzedawcą i sprawdź możliwe rozwiązania.

Gdzie jest moja paczka z Chin?

Strony, na których możemy sprawdzić status naszej przesyłki: emonitoring.poczta-polska.pl – tu możemy śledzić jedynie przesyłki rejestrowane. track-chinapost.com – serwis w języku angielskim, obsługuje China Post Register Mail, EMS oraz ePacket.

Ile idzie paczka z Chin UPS?

Wyślij pilną paczkę na najszybszej możliwej trasie: dzięki naszej usłudze ekspresowej dotrze ona do Twojego klienta w ciągu 3–4 dni roboczych przed 12:00.

Czy można wysyłać jedzenie pocztą za granicę?

za granicę za pośrednictwem kuriera, zasady są stosunkowo proste. Nie można wysyłać żadnych artykułów żywnościowych, które są sklasyfikowane jako łatwo psujące się (rzeczy, które mogą zepsuć się podczas transportu). To jedna z kluczowych zasad.

Czy dropshipping z Chin jest legalny?

Nie ma żadnych przepisów, które w jakikolwiek sposób delegalizowałyby dropshipping i jest to niemożliwe. W Polsce i na Świecie coraz więcej jest platform, które działają na zasadzie pośrednictwa między kupującym a dostawcą. To na co musisz zwrócić uwagę, to Twoje obowiązki wobec kupującego i Urzędu Skarbowego.

Jak najtaniej zwrocic paczke AliExpress?

Możesz skorzystać z bezpłatnej usługi zwrotu dla każdego produktu oznaczonego Free Return. Nie ma znaczenia jaka była wybrana metoda wysyłki przy składaniu zamówienia. Przedmiot powinien być w nienaruszonym stanie a zwrot musi nastąpić w ciągu 15 dni od otrzymania paczki.