Dlaczego w Biedronce są puste półki?

Czemu w Biedronce są puste półki?

Ostatnia zmiana miała miejsce niedawno – w październiku, część półek może być pusta, gdyż została przygotowana na nowy towar. Biuro prasowe Jeronimo Martins Dystrybucja (właściciela Biedronki) nie odpowiedziało na nasze pytania dotyczące problemów z towarem.

Czemu w Biedronce brakuje towaru?

Gdy podobne problemy wystąpiły latem, sieć tłumaczyła je m.in. kłopotami z obsadą stanowisk w centrach dystrybucyjnych, a branżowe portale podkreślają także element negocjacji cenowych z dostawcami. Przejściowo puste półki to nie tylko problem Biedronki czy Rossmanna.

Czemu nie ma papieru toaletowego w Biedronce?

papieru toaletowego. Handlowcy tłumaczą to przejściowymi kłopotami lub zawirowaniami. Z obserwacji klientów wynika, że ze sklepów znikają towary, które były w regularnej sprzedaży i nie było kłopotów z ich dostępnością. Przekonała się o tym Halina Nowacka, emerytka z Chojen, która wybrała się do osiedlowej Biedronki.

Czemu są pustki w sklepach?

Wynika – jak powiedział Marcin Hadaj, menedżer ds. komunikacji korporacyjnej w sieci Biedronka – z przeniesienia obsługi dostaw w rejonie z centrum dystrybucyjnego w Wyszkowie do centrum dystrybucyjnego w Mszczonowie.

Czego brakuje w sklepach w Niemczech?

Dlaczego nie ma cukru w Biedronce?

komunikacji korporacyjnej w Biedronce, w związku ze spadającą dostępnością cukru na rynku niektórzy klienci kupują w sklepach tej sieci „niedetaliczne ilości” cukru. – Na podstawie analizy paragonów można stwierdzić, że nabywcami są przedsiębiorcy, a nie gospodarstwa domowe.

Czego brakuje na półkach?

Poza cukrem pojawiają się problemy z karmą dla zwierząt, wkładkami higienicznymi, czasem również z ryżem. Nierzadko brakuje najtańszych produktów z danej kategorii – w Biedronce tak było z kuchennym papierem ręcznikowym. Dosyć ubogo wyglądają też stanowiska z mięsem.

Kto dostarcza pieczywo do Biedronki?

Produkt dostarcza nowy partner handlowy sieci – piekarnia Nowakowski. Wypiek odbywa się na jedynej w Polsce linii produkcyjnej z piecem opalanym drewnem, umożliwiającym produkcję chleba na przemysłową skalę. Cały proces produkcji chleba – od momentu nastawienia poolish’u do wypieku – trwa ok. 24 godzin.

Czego brakuje w sklepach w Polsce?

W jakiej cenie jest cukier w Biedronce?

cena regularna 4,99 zł/opak.

Ile kosztuje papier Queen w Biedronce?

Papier toaletowy Rumiankowy soft Queen, 8 rolek w opakowaniu. Kup 2 opakowania i zapłać mniej – 4,99 zł/opak.

Dlaczego w marketach brakuje cukru?

Sklepy mają zakontraktowane dostawy, bazujące na szacowanym wcześniej zapotrzebowaniu. Nawet uwzględniając większy popyt latem na cukier, spowodowany przygotowywaniem przetworów na zimę, sieci dyskontów nie były przygotowane na taki skok, co przełożyło się na czasowe braki w sklepach – tłumaczy.

Kiedy będzie dostawa cukru w Biedronce?

W jakiej cenie jest cukier w Biedronce?

cena regularna 4,99 zł/opak.

Czemu nie ma Pepsi w Niemczech?

Co Niemcy wykupuja w sklepach?

Papier toaletowy i olej do smażenia wydają się być przeszłością, teraz ludzie w Niemczech wykupują świece i zapałki, przygotowując się na możliwe długotrwałe przerwy w dostawach prądu. Media obiegają zdjęcia pustych półek w supermarketach.

Kto dostarcza cukier do Biedronki?

Krajowa Grupa Spożywcza S.A. dostarcza cukier do części sklepów Biedronki zgodnie z zawartymi kontraktami i te dostawy odbywają się i będą się odbywały bez zakłóceń – zapewnia Szymon Smajdor, rzecznik prasowy spółki Polski Cukier.

Co znika z półek?

Przedstawiciele branży twierdzą jednak, że powodów do obaw nie ma, bo cukru w Polsce nie brakuje. Internet zalały zdjęcia pustych sklepowych półek, na których powinien leżeć cukier. Poważne braki tego towaru widać w dyskontach w całym kraju, między innymi w sklepach sieci Biedronka.

Czemu wykupuja cukier?

Ile kosztuje cukier w Niemczech?

Ceny cukru w Niemczech zaskakują Polaków W Niemczech jest to znacznie mniejsza kwota. Za standardowe, kilogramowe opakowanie klienci płacą 0,79 euro, czyli w przeliczeniu ok. 3,80 zł. To bardzo atrakcyjna stawka, biorąc pod uwagę wyższe płace naszych sąsiadów.

Jakich produktów może zabraknąć w Polsce?

Wstrzymanie produkcji nawozów azotowych uderzy w rolników, ale może też w kilka dni sparaliżować produkcję całej żywności w kraju. W sklepach może zabraknąć serów, wędlin i napojów, a ubojnie nie będą odbierać zwierząt od rolników.

Jakiego chleba nie kupować w Biedronce?

Chleb z Biedronki, którego nie polecam: Chleb z koszyczka. Chleb pycha z ziarnami. Półbagietka. Bagietka czosnkowa.

Jakiego chleba unikać?

Pieczywa z pełnego przemiału powinny unikać osoby z chorobami układu pokarmowego, ponieważ duża zawartość błonnika może podrażniać chore narządy, nasilając ból, refluks oraz biegunkę. Razowe pieczywo będzie niewskazane również dla innych osób wymagających stosowania diety lekkostrawnej (np. osób ciężko chorych).

Jaki jest najzdrowszy chleb w Biedronce?

Te warunki spełnia chleb żytni 100 proc. bez dodatku drożdży z Biedronki, który w 500 g bochenku ma tylko mąkę żytnią, wodę, sól i drożdże. Ten prosty, naturalny skład i 19 proc. zawartości mąki pełnoziarnistej oraz niewiele kalorii przesądziły o najwyższym miejscu w moim rankingu.