Czy warto kupować w PEPCO?


Czy PEPCO posiada sklep internetowy? PEPCO prowadzi sprzedaż wyłącznie w sklepach stacjonarnych. Od samego początku koncentrujemy się na tworzeniu idealnego pod kątem lokalizacji i wystroju formatu sklepu stacjonarnego.Dlaczego warto kupować w Pepco? Zawsze blisko ciebie Ponad 1000 sklepów na terenie całego kraju. Jesteśmy zawsze blisko Ciebie. Zawsze niskie ceny W Pepco znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w niskich cenach. Oczekuj więcej, płać mniej W Pepco znajdziesz dobrą jakość, najnowsze trendy i szeroki wybór.

Czy można zamawiać z PEPCO?

Czy PEPCO posiada sklep internetowy? PEPCO prowadzi sprzedaż wyłącznie w sklepach stacjonarnych. Od samego początku koncentrujemy się na tworzeniu idealnego pod kątem lokalizacji i wystroju formatu sklepu stacjonarnego.

W jakie dni są dostawy w PEPCO?

Dostawy w naszych sklepach odbywają się trzy lub cztery razy w tygodniu. Dni dostaw mogą różnić się w zależności od danego sklepu.

Czy w PEPCO można wymienic towar bez paragonu?

Czy mogę zwrócić (wymienić) produkt bez paragonu? Niestety nie możemy zrealizować zwrotu produktu bez paragonu fiskalnego. Paragon jest konieczny do wycofania produktu ze sprzedaży w systemie oraz ponownego wprowadzenia go na stan magazynowy.

Ile jest czasu na zwrot towaru w PEPCO?

W PEPCO masz aż 30 dni na zwrot zakupionego artykułu*. Przynieś paragon i pełnowartościowy towar (z metką i nie noszący śladów użytkowania), a my zwrócimy jego równowartość widniejącą na dowodzie zakupu. Zwrot dokonywany jest tą samą ścieżką, jaką była dokonywana płatność (zwrot gotówki, zwrot na kartę płatniczą).

Czy sklepy PEPCO bankrutują?

Co to za firma PEPCO?

Jesteśmy europejską siecią sklepów, oferującą odzież dla całej rodziny i produkty dla domu w niskich cenach. Swój rozwój rozpoczęliśmy w Polsce ponad dwadzieścia lat temu. Dziś jesteśmy obecni w kilkunastu europejskich krajach.

Czy PEPCO to polski sklep?

Kto jest właścicielem sieci sklepów PEPCO?

Południowoafrykański holding Steinhoff International, który jest właścicielem 76 proc. akcji Pepco, jest bliski ogłoszenia bankructwa i złożył wniosek o restrukturyzację, który zatwierdził sąd w Amsterdamie. Steinhoff International, który zatrudnia ok. 90 tys.

Kto kupi PEPCO?

Obecnie właścicielami podmiotu kontrolującego większościowy pakiet Pepco Group są wierzyciele dawnego Steinhoff. Są to zatem globalne instytucja finansowe, dziesiątki funduszy inwestycyjnych z całego świata.

Czy w PEPCO można oddać stanik?

1 zwrotowi nie podlegają następujące Towary: a) bielizna osobista damska i dziewczęca pakowana pojedynczo (biustonosze, biustonosze sportowe, figi, szorty, stringi oraz komplety bielizny (koszulki, szorty, figi), b) bielizna osobista męska i chłopięca pakowana pojedynczo (slipy, bokserki) oraz komplety bielizny ( …

Czy w PEPCO są zwroty w sklepie stacjonarnym?

Klient może dokonać zwrotu w dowolnym Sklepie Sprzedawcy niezależnie od faktycznego miejsca zakupu Towaru, za wyjątkiem sytuacji, gdy dowód zakupu stanowi faktura VAT Page 3 bądź korekta faktury VAT – w takim przypadku Klientowi przysługuje prawo dokonania zwrotu wyłącznie w Sklepie, w którym zakupił dany Towar.

Czy można zwrócić biustonosz?

Masz na zwrot 14 dni od momentu dostarczenia bielizny. Prawo to nazywa się prawem do odstąpienia od umowy i nawet nie musisz podawać powodu zwrotu. Jednak możesz z tego prawa skorzystać tylko pod warunkiem, że bielizna jest oryginalnie zapakowana, a opakowanie nie zostało rozplombowane.

Czy w PEPCO można zwrócić majtki?

Potrzebujesz więcej czasu do namysłu? Bez obaw – dla Twojej wygody wydłużyliśmy czas zwrotu zakupionych produktów do 90 dni. Przynieś pełnowartościowy towar (z metką i nienoszący śladów użytkowania) i paragon, a my zwrócimy kwotę widniejącą na dowodzie zakupu.

Co się dzieje z PEPCO?

Czy można zwrócić ubranie bez metki ale z paragonem?

konieczność posiadania paragonu zakupu, towar musi posiadać wszystkie oryginalne metki, produkt musi znajdować się w stanie nienaruszonym.

Kiedy będzie sklep internetowy PEPCO?

18 października Pepco ruszyło ze sprzedażą online za pośrednictwem popularnych platform zakupowych tj. Allegro, Empik.com czy Arena.pl. Tym samym sieć dyskontów rozpoczyna działalność e-commerce. Wdrożenie sprzedaży online to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku na rosnącą popularnośćsprzedaży przez internet.

Jak sprawdzić dostepnosc produktu w PEPCO?

Sugerujemy zadzwonić do konkretnego sklepu i zapytać o dostępność produktu. Adresy z numerami telefonów znajdziesz tutaj: www.pepco.pl/sklepy.

Jak znaleźć sklep PEPCO na Allegro?

Wystarczy wejść na stronę autoryzowanego sklepu PEPCO na Allegro lub skorzystać z wyszukiwarki na stronie głównej platformy. Druga opcja to wejście na www.PEPCO.pl i kliknięcie w banner z logotypem Allegro. Klient jest wtedy automatycznie przekierowywany do sklepu PEPCO na Allegro.

Skąd pochodzą sklepy Pepco?

Czy Pepco to sklep odzieżowy?

W jednym sklepie chciałbyś kupić przedmioty do domu, szkoły i pracy a także ubrania? Poznaj ofertę PEPCO!

Czy Pepco jest rosyjskie?

Pepco, czyli sieć dyskontów niespożywczych z Polski, planuje masową ekspansję na rynku niemieckim.

Czy Pepco jest na Allegro?

Produkty PEPCO są już dostępne online. Autoryzowany sklep PEPCO pojawił się na Allegro. W ofercie można znaleźć szerokie portfolio produktów – od odzieży i obuwia, przez kategorię dom i ogród, aż po zabawki i artykuły na specjalne okazje oraz przyjęcia.

Co sprzedają w Pepco?

Półki sklepowe Pepco są pełne pluszowych zabawek, samochodów zdalnie sterowanych i plastelin, których wartość cenowa zamieszczona jest dla klientów w promocyjnych gazetkach Pepco. W punktach Pepco, które sprzedają produkty odzieżowe i przemysłowe, znajdziesz również oferty podarunków dla rodziny i przyjaciół.

Ile lat jest Pepco w Polsce?

Z jakiego kraju pochodzi ACTION?

ACTION to szybko rozwijająca się międzynarodowa sieć sklepów z artykułami nieżywnościowymi, która narodziła się w Holandii. Charakteryzuje ją prosty i skuteczny model biznesowy. Poza Polską nasze sklepy mieszczą się w Holandii, Belgii, Francji, Niemczech, Luksemburgu i Austrii.

Kategorie Czy