Czy w Posnanii jest TK Maxx?


Poznańscy poszukiwacze skarbów będą mogli polować na markowe perełki w nowej lokalizacji już od 23 lutego w Posnanii, przy ul. Pleszewskiej 1. Pod jednym dachem TK Maxx czekać będą na nich produkty znanych marek do 60% taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie.Już 23 lutego, od godziny 10:00 poznańscy klienci TK Maxx skorzystają z oferty marki w nowej lokalizacji. Na ponad 2,5 tys. m 2 sklepu w Posnanii, klienci odkryją bogaty asortyment markowych skarbów w okazyjnych cenach.

Skąd TK Maxx bierze ubrania?

Produkty kupujemy zarówno od sprzedawców z dużych sieci i domów mody, jak i wschodzących marek i sprzedawców znanych z zamiłowania do mody i wyjątkowych kolekcji. Niektóre produkty tworzone są tylko dla nas, abyśmy mogli naszym klientom zaoferować wyjątkową ofertę produktów wysokiej jakości w przystępnej cenie.

Czy można coś kupić w TK Maxx online?

TK Maxx nie prowadzi obecnie sprzedaży online w Polsce. Nigdy nie prosimy klientów o podanie prywatnych danych, zwłaszcza danych kart płatniczych. Zachowaj czujność podczas zakupów online.

Czy TK Maxx i TJ Maxx to to samo?

TK Maxx jest częścią spółki TJX Europe, która posiada obecnie 540 sklepów w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Polsce, Niemczech i Austrii. Spółką macierzystą jest TJX Companies, Inc. z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, posiadającą 4000 sklepów w 9 krajach.

Czy w kazdym TK Maxx jest to samo?

Na terenie USA ma aż 1231 sklepów. Ale równie rozpoznawalny, tyle że w Europie, jest TK Maxx. Ma samej Wielkiej Brytanii znajduje się 367 sklepów tej sieci. To identyczne sklepy: mają niemalże identyczne logo, font, kolorystkę.

Co lepsze TK Maxx czy HalfPrice?

TK Maxx może pochwalić się znacznie większym wyborem kolekcji od światowych domów mody, ma o wiele bogatszą ofertę kosmetyków a także zróżnicowaną gamę produktów do domu. HalfPrice ewidentnie stawia na ubrania i buty, bo może właśnie do takiego asortymentu ma głownie dostęp. W Tk Maxx rzeczy od znanych marek są tańsze.

Co opłaca się kupić w TK Maxx?

Z ich asortymentu polecam przede wszystkim kurtki skórzane i bawełniane, a także: koszule casualowe, spodnie, swetry. Bardzo dobre są także akcesoria tej marki: skarpety, paski, torby, plecaki – te rzeczy też dość często widuję w TK Maxx.

Jak często są dostawy w TK Maxx?

W odróżnieniu od innych sklepów, które zaopatrują się w dostawy kilka razy do roku, TK Maxx uzupełnia asortyment aż kilka razy w tygodniu. Dzieje się to za sprawą kupców, którzy codziennie dokonują zakupu najwyższej jakości produktów z aktualnych kolekcji projektantów na całym świecie.

Kiedy są przeceny w TK Maxx?

Promocyjne ceny TK Maxx Duże dostawy nawet kilka razy w tygodniu zachęcają klientów do łowienia okazji. Sklep co roku bierze udział w Black Week, kiedy asortyment dostępny jest ze zniżką nawet do 70%!

Co ile jest dostawa w TK Maxx?

2) Odwiedzajcie TK Maxx w każdej wolnej chwili. Dostawy są kilka razy w tygodniu, więc codziennie można znaleźć coś nowego!

Co oznacza drugą jakosc w TK Maxx?

Numerem, który jest znaczący dla klienta, jest numer dwa, ponieważ oznacza on, że jest to oryginalny towar, który został sprzedany po wyższej cenie gdzieś indziej. Jest to nadwyżka zapasów lub coś podobnego – zdradził Daniel Baker.

Czy można zwracać rzeczy w TK Maxx?

Jak robić zakupy w TK Maxx?

Wchodząc do sklepu chwyć za koszyk i wrzucaj do niego to, co od razu wpadnie Ci w oko. Produkty w TK Maxx to często pojedyncze sztuki markowych kolekcji i za chwilę mogą zniknąć. Chwytaj więc póki jeszcze są!

Jak szukać w TK Maxx?

Jak odnaleźć konkretny produkt w sklepie TK Maxx. Czy możecie namierzyć go dla mnie? Przykro nam, ale jest to niemożliwe. Sklep TK Maxx otrzymuje aż kilka dostaw towaru tygodniowo z tysiącami artykułów.

Ile jest TK Maxx w Polsce?

Ile sklepów TK Maxx będzie obsługiwało nowe centrum? Produkty z niego będą transportowane do ponad 250 sklepów TK Maxx w Polsce (obecnie 53 placówki), Holandii oraz Austrii i Niemczech, gdzie w maju br.

Czy w TK Maxx są przymierzalnie?

Zgodnie z wytycznymi rządowymi musimy ograniczyć liczbę klientów robiących zakupy w sklepie w danym czasie. Przykro nam, jeśli oznacza to, że na wejście do sklepu trzeba będzie poczekać w kolejce. Także liczba osób używających wind będzie ograniczona, a sklepowe przymierzalnie pozostaną na pewien czas zamknięte.

Czemu w HalfPrice jest tanio?

Jak to możliwe, że sklep może pozwolić sobie na sprzedaż markowych produktów po niższych cenach? To dzięki konceptowi off-price, czyli kupowaniu przez sklep towarów po cenach niższych, niż hurtowe, a potem obniżaniu ich w sprzedaży. W tym tkwi cały sekret sieci bazujących na tym koncepcie.

Co oznacza drugą jakosc w TK Maxx?

Numerem, który jest znaczący dla klienta, jest numer dwa, ponieważ oznacza on, że jest to oryginalny towar, który został sprzedany po wyższej cenie gdzieś indziej. Jest to nadwyżka zapasów lub coś podobnego – zdradził Daniel Baker.

Kiedy są nowe dostawy w TK Maxx?

Dostawy są kilka razy w tygodniu, więc codziennie można znaleźć coś nowego!

Czy w HalfPrice są oryginalne ciuchy?

W HalfPrice znajdziesz asortyment pochodzący ze sprawdzonych źródeł. Nasze produkty są oryginalne, nowe i zapakowane w pudełka od producentów. Skąd ta niska cena? To sprawka naszych kupców, którzy codziennie poszukują atrakcyjnych okazji i negocjują ceny ze znanymi markami i projektantami.

Co oznacza słowo HalfPrice?

HalfPrice to sieć sklepów zaliczanych do grupy off-price, czyli takich, gdzie markowe produkty można kupić w cenach znacznie niższych niż regularne.

Czy w HalfPrice są oryginalne ciuchy?

W HalfPrice znajdziesz asortyment pochodzący ze sprawdzonych źródeł. Nasze produkty są oryginalne, nowe i zapakowane w pudełka od producentów. Skąd ta niska cena? To sprawka naszych kupców, którzy codziennie poszukują atrakcyjnych okazji i negocjują ceny ze znanymi markami i projektantami.

Czy HalfPrice to outlet?

Oba sklepy, które są swoją bezpośrednią konkurencją, często uważane są za outlety. Nie jest to jednak zgodne z prawdą, ponieważ nie sprzedają one produktów od jednego producenta, a współpracują z różnymi sprzedawcami i markami. Model, z którego korzystają zarówno TK Maxx, jak i HalfPrice, nazywa się off-price.

Jakiego rodzaju produkty sprzedajemy w HalfPrice?

W HalfPrice znajdziesz pełną gamę unikatowych produktów w wyjątkowych cenach od odzieży przez akcesoria do domu po deski surfingowe. W naszej ofercie znajdziesz już ponad 3000 znanych marek m.in: Vans, Champion, Benetton, Michael Kors, Pinko, Reebok, Fila, DKNY, Valentino, Moschino i wiele, wiele innych.

Jak wypełnić ankietę TK Maxx?

Jak wziąć udział: Należy dokonać zakupu w sklepie TK Maxx, a następnie wejść na stronę https://www.tkmaxx-feedback.pl, wypełnić ankietę satysfakcji klienta i podać wymagane informacje (numer sklepu, numer transakcji, numer kasy, imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) oraz w maks.

Kiedy są dostawy w half price?

Z reguły w ciągu 2-4 dni roboczych, a zamówienia złożone do 13:00 najczęściej dostarczamy następnego dnia roboczego. dostarczają przesyłki? Od poniedziałku do piątku.

Kategorie Bce