Czy InPost dostarcza 1 stycznia?


1 stycznia (niedziela) – w Nowy Rok jest dzień wolny od pracy. Kurierzy nie dostarczają ani nie odbierają przesyłek. 5 stycznia (czwartek) – przesyłki, które zostaną nadane tego dnia, zostaną wydane do doręczenia w poniedziałek (9 stycznia). 6 stycznia (piątek) – Święto Trzech Króli – dzień wolny od pracy.

Czy kurierzy pracują 1 stycznia?

Czy InPost dostarcza paczki w święta?

Kurierzy InPost pracują niczym świąteczne elfy – od 26 listopada dostarczają i odbierają paczki również w każdy weekend.

Czy InPost działa 6 stycznia?

6 stycznia (piątek) – w związku z dniem wolnym doręczenia i odbiory przesyłek nie będą realizowane.

Czy kurierzy pracują 1 stycznia?

Czy dziś pracują kurierzy InPost?

Nasi kurierzy pracują od poniedziałku do piątku, planowo do godziny 17:00. W okresach świątecznych, kiedy wolumen paczek jest znacznie większy, czas pracy naszych kurierów ulega zmianie.

Czy kurierzy działają w święta?

Choć kurierzy nie pracują w święta, firmy kurierskie świadczą usługi normalnie w dniach w okolicy świąt. Na przykład 2 stycznia, 2 listopada, czy 27 grudnia, kurierzy pracują według normalnego harmonogramu.

W jakie dni nie pracują kurierzy InPost?

Czy InPost pracuje w soboty? W ofercie standardowej kurierzy InPost dostarczają paczki przez pięć dni w tygodniu od poniedziałku do piątku. Natomiast istnieje opcja doręczenia paczki w sobotę i jest ona dodatkowo płatna. Wynika więc z tego, że kurier InPost dostarcza w soboty paczki do odbiorców.

W jakie dni tygodnia jeździ InPost?

Standardowy odbiór przesyłek kurierskich następuje przez pięć dni w tygodniu – od poniedziałku do piątku, do godziny siedemnastej. Można jednak skorzystać z opcji dodatkowej, czyli doręczenia w sobotę. Ta usługa zostanie zrealizowana jednak tylko dla paczek nadanych w piątek do miast z oddziałami InPost.

Czy kurier InPost pracuje w sylwestra?

25 i 26 grudnia (niedziela, poniedziałek) – Boże Narodzenie to dni wolne od pracy. Kurierzy InPost nie dostarczają ani nie odbierają przesyłek. 27-30 grudnia (wtorek-piątek) – praca firmy InPost odbywa się w trybie standardowym. 31 grudnia (sobota) – w Sylwestra możliwe jest nadanie przesyłek i ich odebranie.

Czy paczka InPost może przyjść w niedziele?

InPost jako pierwszy udostępnił tak wygodne dostawy i odbiory w weekend. Usługa Paczka w Weekend spełnia oczekiwania rozwijającego się rynku e-commerce. Wiemy, że aż 82% przedsiębiorców wyraziło chęć wprowadzenia opcji dostawy weekendowej do Paczkomatów w swoich sklepach.

Czy kurierzy pracują w sylwestra?

Czy InPost dostarcza paczki w Weekend?

Paczka w Weekend to wygodna usługa, która wprowadza możliwość dostaw do automatu Paczkomat również w weekendy. Dzięki nowej usłudze InPost sklepy internetowe mogą organizować wysyłki w sobotę, a odbiorcy cieszyć się z ulubionych przedmiotów praktycznie od razu po złożeniu zamówienia.

Czy InPost jeździ 1 listopada?

Czy 1 listopada InPost pracuje?

W poniedziałek 31 października i we wtorek 1 listopada odbiory i doręczenia paczek nie będą realizowane. Przesyłki nadane w dniu 28 października (piątek) będą w doręczeniu 2 listopada (środa).

Czy kurierzy pracuja w Nowy Rok?

W Nowy Rok kurierzy nie pracują.

Czy kurierzy pracują 1 stycznia?

Kto jest właścicielem Inpostu?

InPost SA (Euronext Amsterdam: INPST) to polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z zakresu logistyki publicznej, świadcząca usługi kurierskie, doręczanie paczek i przesyłki ekspresowe. Ma siedzibę w Krakowie i jest własnością grupy kapitałowej Integer.pl .

Ile razy dziennie dostarczane są paczki do paczkomatu?

Kurier podejmie dwie próby doręczenia przesyłki. W przypadku niepowodzenia, paczka wróci do nadawcy.

Czy paczka wysłana w piątek dojdzie w poniedziałek?

Przesyłka krajowa nadana w piątek zazwyczaj jest wydana do doręczenia w przyszłym tygodniu w poniedziałek lub maksymalnie we wtorek (czyli drugiego dnia roboczego, nie licząc soboty i niedzieli). Wyjątek stanowi: DPD – doręczenie możliwe do 3 dni roboczych. ORLEN paczka – doręczenie możliwe do 4 dni roboczych.

Czy InPost pracuje w nocy?

Możesz wysyłać paczki w dowolne miejsce na terenie kraju, a my dostarczamy je z dostawą do drzwi Twojego odbiorcy lub do jednego z Paczkomatów, gwarantując Ci dostawę do godziny 10:00, 12:00 lub 17:00. Paczki odbierzemy od Ciebie jak Ci wygodnie – od poniedziałku do piątku, do godziny 17:00.

Czy DHL dostarcza przesyłki w Sylwestra?

Świąteczny harmonogram DHL pokazuje, że jego biura będą w tym dniu zamknięte, a wszystkie normalne usługi pocztowe nie będą działać. Jednakże w Sylwestra, czyli 31 grudnia, odbiór i dostawa będą realizowane normalnie .

Ile czeka się na paczkę InPost?

Deklarowany termin doręczeń przesyłek to 1-2 dni robocze, licząc od dnia nadania. Szczegółowe informacje na temat terminów doręczeń są określone w Regulaminach poszczególnych usług.

Czy paczka wysłana w piątek dojdzie w sobotę?

Czekasz na paczkę i chcesz wiedzieć czy dojdzie w sobotę? Jeżeli już w piątek otrzymasz powiadomienie, że status przesyłki zmienił się na wysłany z oddziału, to jest dobra szansa, że w sobotę dostaniesz powiadomienie, że paczka czeka w paczkomacie i można ją będzie odebrać w weekend.

Jak sprawdzić gdzie jest kurier InPost?

Jak to zrobić? Wystarczy, że wejdziesz na stronę: https://inpost.pl/sledzenie-przesylek i wpiszesz numer swojej przesyłki. Paczki możesz śledzić także w naszej aplikacji mobilnej oraz poprzez chatbota. Masz pełną kontrolę nad statusem każdej paczki!

Czy sobota to dzień roboczy InPost?

Oznacza to, że przesyłki (zarówno listowe, jak i paczkomatowe) doręczamy jedynie od poniedziałku do piątku.