Co będzie zamiast Carrefour?


Zamiast Carrefoura będzie Auchan.

Jaki sklep zastąpi Carrefour?

supermarketu Carrefour, który zastąpi sklep sieci Stokrotka. Jednak planowanych zmian jest znacznie więcej. Centrum handlowe, stwarzając najemcom przestrzeń do rozwoju biznesów, dla klientów kreuje miejsce wrażeń, nie tylko zakupowych.

Co dalej z siecią Carrefour?

Klienci nie zrobią już zakupów w placówkach pod marką Galerie Alkoholi, francuska sieć zamknie też inne nierentowne placówki. Pracę stracić może nawet 165 osób. Carrefour restrukturyzuje sieć sprzedaży i zamyka nierentowne sklepy, równocześnie uruchamiając nowe.

Czy Carrefour zostaje w Polsce?

Sieć Carrefour opuszcza polski rynek – poinformował portal dlahandlu.pl. Francuskie sklepy działały w naszym kraju od 1997 roku. Nowym właścicielem ma zostać koncern znany w branży handlu, który zajmował się m.in. rozwojem sieci Żabka.

Dlaczego Carrefour wycofuje się z Polski?

Dlaczego Carrefour wycofuje się z Polski? Powodem decyzji o opuszczeniu polskiego i kilku innych rynków przez Carrefour jest prawdopodobnie to, że obecnie nie może pochwalić się tak dużą liczbą klientów (jeszcze kilka lat temu dane w tym obszarze były zadowalające), co powoduje, że znacząco spada sprzedaż.

Kiedy zniknie Carrefour?

Kiedy Carrefour na Placu Unii?

Kto jest właścicielem sieci sklepów Carrefour?

Z jakiego kraju pochodzi firma Carrefour?

Carrefour na świecie Firma została założona w 1959 roku, a pierwszy sklep sieci powstał w Annecy we Francji.

Jak nazywal się wczesniej Carrefour?

Z jakiego kraju pochodzi netto?

Netto – sieć supermarketów duńskiego koncernu Salling Group. Pierwszy sklep Netto otwarto 1 kwietnia 1981 w Kopenhadze.

Kto jest właścicielem sieci sklepów Netto?

Kto jest właścicielem Mid Europa Partners?

Cinven, Permira i Mid Europa Partners – kim są? Grupa Allegro, na którą składają się: serwis aukcyjny Allegro.pl oraz porównywarka cenowa Ceneo.pl, została oficjalnie przejęta przez Cinven, Permira i Mid Europa Partners – grupę londyńskich funduszy private equity.

Czy Carrefour wycofał się z Rosji?

Sieć Carrefour Polska podjęła decyzję o wycofaniu ze sprzedaży w swoich sklepach wszystkich produktów pochodzących z Rosji i Białorusi – dowiedziała się Interia.

Dlaczego Carrefour w Oświęcimiu jest zamknięty?

„W związku z rozszczelnieniem połaci dachowej nad sklepem Carrefour, zmuszeni zostaliśmy do zamknięcia sklepu na czas przeprowadzenia niezbędnych napraw.

Kto kupił Carrefour w Polsce?

Kto jest właścicielem sieci sklepów Netto?

Jaka sieć zamyka sklepy w Polsce?

W jakich krajach jest Carrefour?

Carrefour S.A. Grupa Carrefour prowadzi swoją działalność w 34 krajach na 4 kontynentach, m.in. w: Belgii, Hiszpanii, Włoszech, Portugalii, Polsce, Turcji, Tajwanie, Słowacji, Rumunii, Chinach, Brazylii, Argentynie, Meksyku.

Jaka sieć zamyka sklepy w Polsce?

Co będzie zamiast Supersamu?

Sieć Carrefour planuje otworzyć w Warszawie sklep w centrum handlowym Plac Unii, w którym 31 grudnia zamknięty został Supersam, obecny przy placu Unii Lubelskiej od kilkudziesięciu lat – ustalił nieoficjalnie portal Wirtualnemedia.pl.

Co będzie na miejscu Supersamu?

Tylko do 30 czerwca ma być czynny Supersam w Brzeźnie. Później rozpocznie się jego przeprowadzka, a w jego miejscu ma powstać budynek mieszkalny z podziemnym garażem. Wkrótce z mapy i przestrzeni Brzeźna zniknie jeden z symboli dzielnicy – Supersam przy ul.

Co po Supersamie?

Czy Carrefour zostanie sprzedany?

Jak ustaliła jako pierwsza redakcja dlahandlu.pl, Carrefour Polska zostanie przejęty przez fundusz Mid Europa Partners. Rozmowy toczyły się od jesieni. Drugim potencjalnym nabywcą był także fundusz nieruchomościowy Griffin Real Estate.

Ile kosztuje Franczyza Carrefour?

Czy Carrefour i Carrefour Market to to samo?

Można się spodziewać, że z ponad 300 palcówek działających w naszym kraju pod szyldem Carrefour, pod nowym czerwonym logo Carrefour Market będzie działać w przyszłości nawet kilkadziesiąt supermarketów.

Kategorie Co